trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
EKB Lojistik

EKB Lojistik 2010 senesinde Yakuplu/İstanbul lokasyonunda kurulmuş bir lojistik firmasıdır.

Firmamız merkez binasında yönetim, sevkiyat muhasebe birimleri, Ambarlı ve Haydarpaşa limanlarında deneyimli, uzman personelimiz ve gerekli teknolojik donanımımız ile müşterilerimizin sevkiyat, araç temini ve fabrikalarda olan işlemlerinin günlük takibi yapılıp, müşterimiz bilgilendirilmektedir.

Firmamız blok yüklemelerde liman ekibimiz tarafından konteynerlerin uygun liman sahasında bloklanması ve çıkış ve muayene işlemleri önceden bilgi verilmesi durumunda organize edilerek araç yükleme ve çıkış işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Firmamız, Ulaştırma Bakanlığı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre karayolu taşımacılığı yapanların iştigal konularına göre sahip olmaları zorunlu olan yetki belgelerine sahiptir.

bkz: www.ubak.gov.tr, www.kugm.gov.tr

Firmamız tarafından taşınan her mal değeri üzerinden, yine firmamızca sigorta ettirilerek, sevkiyat sırasında meydana gelebilecek hasar ya da malın değer kaybı risklerini ortadan kaldırmıştır. Konteyner taşıma ve tedarik hizmeti verdiğimiz müşterilerimizde çok yurt genelinde tanınan ve bilinen sanayi sektöründe üretim yapan firmalar grubudur. Söz konusu firmaların üretiminde gösterdikleri özenin bilinciyle a standartlarına uygun olarak, taşınılan malın zarar görmemesi için taşıyacak araçlar özenle ve dikkatle seçilmektedir.

Vizyonumuz
  • Kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, nitelikli ve kârlı taşımacılık hizmeti sağlamayı başaran öncü lojistik firması olmak.
Misyonumuz
  • Kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, nitelikli ve kârlı taşımacılık hizmeti sağlamayı başaran öncü lojistik firması olmak.
Stet clita ea et gubergren
Açıklama buraya gelecek.

Gen-Set Ekipmanlı Reefer Konteyner Taşımacılığı
Geniş araç filomuzda sahibi olduğumuz jeneratörlü dorseler sayesinde ithal ve ihraç reefer konteynerlerin istenen sıcaklık düzeyinde taşınmasını imkan sağlamaktadır.
Isı kontrolü gerektiren tüm taşımalarda profesyonel personel ve ekipman ile yükler istenen zamanda ve ısıda güvenle varış noktasına ulaştırılmaktadır.
Konteyner Taşımacılığı
Açık Yük Taşımacılığı
Gen-Set Reefer Taşımacılığı